Sprchové kouty

Informace

Sprchové kouty

Sprchové kouty patří mezi nejrozšířenější prvky koupelen pro celkovou očistu a hygienu těla. Jsou vhodné do menších koupelen, a také pro ty, co preferují sprchování před koupelí ve vaně.

V naší nabídce naleznete sprchové kouty různých tvarů, rozměrů i barev. Mezi nejoblíbenější patří rohové čtvrtkruhové sprchové kouty s posuvným otvíráním dveří,...

Sprchové kouty patří mezi nejrozšířenější prvky koupelen pro celkovou očistu a hygienu těla. Jsou vhodné do menších koupelen, a také pro ty, co preferují sprchování před koupelí ve vaně.

V naší nabídce naleznete sprchové kouty různých tvarů, rozměrů i barev. Mezi nejoblíbenější patří rohové čtvrtkruhové sprchové kouty s posuvným otvíráním dveří, které zabírají menší prostor v koupelně a zároveň poskytují plný komfort při sprchování. Sortiment doplňují čtvercové sprchové zástěny a originální tvary sprchových koutů, jako například pětihranné či nástěnné. Sprchové kouty a zástěny se nejčastěji vyrábějí ve velikostech 80 × 80, 90 × 90 cm. Můžete si vybrat i mezi různými druhy dezénů skel podle toho, které vám nejvíce vyhovuje.

V posledních letech se do popředí v koupelnovém vybavení dostávají zděné sprchové niky s dveřmi. Dodají koupelně čistý a minimalistický vzhled, jsou jednoduché na údržbu a můžete si postavit sprchovou niku přesně podle vašich představ a možností. Pro dokonalý komfort ve sprchovém koutu, zástěně či nice doporučujeme sprchová sedátka a madla, která zajistí vaši bezpečnost.

Sprchové kouty a příslušenství ze série ART odpovídají stále více žádaným módním trendům v designu sprchových koutů, tedy kombinaci studené šedé a bílé barvy spolu s příslušenstvím z lesklého kovu. Díky tomu dodají vaší koupelně čistý moderní vzhled.
Můžete si vybrat mezi již složenými sprchovými kouty ART set 1 a ART set 2 s rozměry 90x90x205cm a ART set 4 s rozměry 80x80x205cm. Nabízíme jednotlivé díly i zvlášť, jak ART vaničku, rámy i různá skla. Tak si můžete zkompletovat sprchový kout ART přesně podle vašich představ.

Čtvrtkruhové sprchové kouty patří mezi nejoblíbenější typy sprchových koutů, a to hlavně díky svému vzhledu a příznivému vnitřnímu prostoru.
V naší nabídce si můžete vybrat mezi velkým množstvím a kombinací čtvrtkruhových sprchových koutů. Ať už vám vyhovuje rozměr 80x80 nebo 90x90, čiré, grape či wovel sklo, tyto sprchové kouty nabízíme i v různých cenových relacích. Nyní pro vás máme v akci za velmi výhodnou cenu čtvrtkruhový sprchový kout Coral.
Pro ty, kteří chtějí originální vzhled koupelny, jsou vhodné netradičně zabarvená skla sprchových koutů - jako třeba modrý AZZURO 90 Blue sprchový kout. 

V kategorii čtvercových sprchových koutů nabízíme sprchové zástěny bez vaničky řady LUX-C.
Tyto sprchové zástěny patří díky jednoduchému designu, kvalitním materiálům a preciznímu zpracování k naprosté špičce. Jsou vyrobeny z 6mm silného bezpečnostního čirého skla, které je vsazeno do lesklého chromového rámu. Sprchové zástěny LUX-C přinesou moderní čistý design do vaší koupelny.

Chcete ozvláštnit vaši koupelnu? Co takhle netradiční originální tvar sprchového koutu ? V této kategorii najdete pětihranné rohové sprchové kouty ASP a také nástěnný sprchový kout s téměř kruhovým půdorysem ASR. Tyto sprchové kouty se vyznačují nejen skvělým designem, ale i vysoce kvalitním zpracováním a materiály.


Zobrazit celý popis

Sprchové kouty Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky