Masážní boxy a parní lázně EXCLUSIVE

Informace

Masážní boxy a parní lázně EXCLUSIVE

SPRCHOVÉ A MASÁŽNÍ BOXY,PARNÍ LÁZNĚ,INFRASAUNY
Série masážních boxů a parních lázní Exclusive už podle názvu patří mezi ty nejkvalitnější výrobky na našem trhu. Tato série vyniká nejen výborným zpracováním, ale také moderním designem, který se stane středobodem vaší koupelny. K tomu také patří výjimečné vybavení, jako je nadprůměrný počet masážní...

SPRCHOVÉ A MASÁŽNÍ BOXY,PARNÍ LÁZNĚ,INFRASAUNY
Série masážních boxů a parních lázní Exclusive už podle názvu patří mezi ty nejkvalitnější výrobky na našem trhu. Tato série vyniká nejen výborným zpracováním, ale také moderním designem, který se stane středobodem vaší koupelny. K tomu také patří výjimečné vybavení, jako je nadprůměrný počet masážních trysek, velká horní sprcha či multifunkční ruční sprcha. V nabídce série parních lázní a masážních boxů Exclusive si jistě každý vybere ten výrobek, který mu nejlépe vyhovuje. Masážní a parní boxy řady Exclusive, to je skvělý design, bohatá výbava a vysoce kvalitní zpracování.

Masážní box Apricot vás jistě hned zaujme oranžovým středovým panelem, který dokonale prozáří vaši koupelnu.Masážní box Clear je jako jediný vybaven masáží nohou. Do výbavy také patří celých 12 masážních trysek. Čistý, moderní design, to je jedna z hlavních předností masážního boxu IQ. Plně osvětlený strop vyvolává velmi zajímavý efekt, podlaha tohoto boxu je pak dřevěná s vytahovacím sedátkem.
Masážní boxy Lune High a Lune Low obsahují ve své bohaté výbavě vše, co si od masážních boxů představujete a to v luxusním provedení. Masážní box Pearl patří mezi boxy s největším počtem masážních trysek, a to celkem 20 kusů. Další výhodou je nadprůměrná vnitřní výška 208 cm.
Pokud preferujete jednodušší masážní boxy, můžeme vám doporučit masážní box Soar, který neobsahuje elektroniku, za to však čistý moderní design, osm masážních trysek a dřevěnou podlahu.
Parní box Apricot Steam vás jistě hned zaujme oranžovým středovým panelem, který dokonale prozáří vaši koupelnu. Parní box Clear Steam je jako jediný vybaven masáží nohou. Do výbavy také patří celých 12 masážních trysek. Čistý, moderní design, to je jedna z hlavních předností parního boxu IQ Steam. Plně osvětlený strop vyvolává velmi zajímavý efekt, podlaha tohoto boxu je pak dřevěná s vytahovacím sedátkem.
Parní boxy Lune High Steam a Lune Low obsahují ve své bohaté výbavě vše, co si od parních boxů představujete a to v luxusním provedení. Parní box Pearl Steam patří mezi boxy s největším počtem masážních trysek, a to celkem 20 kusů. Další výhodou je nadprůměrná vnitřní výška 208 cm.


Zobrazit celý popis

Masážní boxy a parní lázně EXCLUSIVE V této kategorii není žádné zboží.