série ATRI

Informace

série ATRI

Chcete se ze své koupelny vydat do světa v pozitivní náladě ? Pro takovou cestu jsou vhodné doplňky Atri ve žluté barvě. Žlutá je barvou slunce, radosti a smíchu. Přináší uvolnění, povzbuzuje, působí vesele a otevřeně. Vydejte se na cestu s úsměvem !

ATRI - šarm a vznešenost.

Atri, doplňky tvaru hyperbolových křivek neboli hyperboloidu. Působí vzn...

Chcete se ze své koupelny vydat do světa v pozitivní náladě ? Pro takovou cestu jsou vhodné doplňky Atri ve žluté barvě. Žlutá je barvou slunce, radosti a smíchu. Přináší uvolnění, povzbuzuje, působí vesele a otevřeně. Vydejte se na cestu s úsměvem !

ATRI - šarm a vznešenost.

Atri, doplňky tvaru hyperbolových křivek neboli hyperboloidu. Působí vznešeně, hrdě a důstojně. Umělecky natíraný povrch vytváří zajímavý interesantní dojem a efekt.

Stejně tak jako květiny v obývacím pokoji mohou barevné doplňky působit v koupelně. Veselé a jasné barvy se objevují v pozadí a dokreslují atmosféru koupelny. Jsou to právě ty věci, které tvoří útulný domov. Dodávají prostoru radost, život a zázračně působí na psychiku člověka.

Stejně jako orchidej plující v misce zapůsobí i barvy doplňků Atri. Jeden, dva kousky barevných prvků vytvoří zajímavý kontrast a dokáží koupelnu výrazně oživit. Barvy dodají koupelně nový rozměr. Nebojte se experimentovat. Neexistuje dobře nebo špatně, je to váš vkus!

FIALOVÁ  - Fialová barva je symbolem duchovní síly. Je to barva velikosti a významu, naděje a idealismu. Je náročná a osobitá. Vyjadřuje tajemství, mystiku i dramatičnost. Fialová je splynutí energie červené a jasu a klidu modré. Působí silně na uklidnění, posiluje činnost mozku a má protistresové účinky.

ŽLUTOZELENÁ  - Žlutá barva je barvou Slunce, radosti a smíchu. Velmi silně působí na naši nervovou soustavu a na náš intelekt. Považujeme ji za stimulant mysli, obrazotvornosti, bystrosti a koncentrace. Poskytuje velkou sílu představivosti a nápaditosti. Je ideální barvou k učení.

ORANŽOVÁ  - Oranžová barva je barva radosti ze života, mládí, sebedůvěry, vzbuzuje instinkty a znázorňuje vůli žít. Stimuluje trávení a zvyšuje chuť k jídlu. Lidé se silně prohloubenými city k oranžové mohou být velmi extrovertní, milují společnost, jsou kreativní, hýří nápady a nebojí se je také uskutečňovat. Milují nezávislost, harmonii a umění. Deprese a nerozhodnost velmi často souvisejí s nedostatkem oranžové.

ZELENÁ  - Zelená barva je barva jara, rostlin a probouzející se živé přírody. Má uklidňující účinek na nervovou soustavu. Vyrovnává emoce, přináší harmonii, uklidní duši. Uvolňuje tvořivou energii, povzbuzuje v nás kreativitu. Zelená je tak skvělou podporou při vytváření věcí, které jsou určeny pro pokrok. Lidé, kteří milují zelenou, žijí často v harmonii s přírodou a dbají na její zákony. Zelená barva uvolňuje tvořivou energii. Je barvou srdečnosti a harmonického růstu života.

MODRÁ  - Modrá barva je barvou rovnováhy, klidu, míru, uvolnění a harmonie. Působí přívětivě, vyvolává představu oblohy a vzduchu, ticha a touhy. Evokuje bezstarostné veselí, neklade žádné nároky a v ničem se neangažuje. Modrá symbolizovala moudrost, stálost, blaženost.


Zobrazit celý popis

série ATRI Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek