série PURE

Informace

série PURE

Barevné koupelnové doplňky jsou důležitým prvkem, který může výrazně podtrhnout a umocnit styl koupelny. Tak například bílá barva. Bílá barva je neutrální, vhodná pro všechny účely. Bílá je spojená s představou nevinnosti, čistoty, svobody a nových začátků. Vyjadřuje silnou a laskavou energii. Umocněte svůj styl !

PURE - Dodejte své koupelně nadč...

Barevné koupelnové doplňky jsou důležitým prvkem, který může výrazně podtrhnout a umocnit styl koupelny. Tak například bílá barva. Bílá barva je neutrální, vhodná pro všechny účely. Bílá je spojená s představou nevinnosti, čistoty, svobody a nových začátků. Vyjadřuje silnou a laskavou energii. Umocněte svůj styl !

PURE - Dodejte své koupelně nadčasovost.

Pure, série jednoduchého válcovitého tvaru vytvořená pro moderní koupelny. Použité barvy jsou bílá, černá a výrazné až zářivé barvy, které způsobí v prostoru požadovaný kontrast. Speciální povrch nazývaný „soft touch” působí příjemně na dotek. Povrch matný. Velká dávkovací pumpa u dávkovače nabízí pohodlné používání.

Černá a bílá jsou vždy dobrým základem. Snadno je nakombinujete s různými barvami a mohou vám sloužit opravdu dlouho. Během změn sezón a trendů - černá a bílá nikdy nevyjdou z módy !

Základní otázka zní černá nebo bílá ? Na cestě mezi bílou a černou je tisíce barev a odstínů, takže úsloví „nuda, nuda, šeď, šeď“ je úplně mimo realitu. Bílá a černá evokují nadčasovost, spolehlivost a neutralitu. Ostatní tóny barev naopak radost, eleganci a optimismus. Barvy jsou příjemným zpestřením vašeho koupelnového žití. Nebojte se je používat !

BÍLÁ - hebký povrch  - Bílá barva je barva neutrální, vhodná pro všechny účely. Bílá je spojená s představou čistoty, ochrany, pravdy, čistého svědomí, nevinnosti, svobody a míru. Vyjadřuje silnou a laskavou energii, má schopnost zbavit strachu. Nevymezuje a neizoluje, ale chrání. Bílá představuje rozhodnutí vydat se novým, jiným směrem. Bílá je barvou světla. Goethe ji označil za svou super barvu.

PURPUROVÁ - hebký povrch  - Purpurová barva působí důstojně, hrdě, vznešeně a slavnostně. Symbolizuje nádheru, moc, dospělý věk a bohatství. Je spojena s představou spravedlnosti a majestátu, sebevědomí bez střetů, klidu a příměří. Dříve často poukazovala na nejvyšší pravdu, úřad či zákon. Přináší elán, nadšení a posiluje vznešené ideály.

FIALOVÁ - hebký povrch  - Fialová barva je symbolem duchovní síly. Je to barva velikosti a významu, naděje a idealismu. Je náročná a osobitá. Vyjadřuje tajemství, mystiku i dramatičnost. Fialová je splynutí energie červené a jasu a klidu modré. Působí silně na uklidnění, posiluje činnost mozku a má protistresové účinky. Lidé přitahováni k tmavě fialové jsou nezřídka bytosti vhodné k pomáhání druhým.

MODRÁ - hebký povrch  - Modrá barva je barvou rovnováhy, klidu, míru, uvolnění a harmonie. Působí přívětivě, vyvolává představu oblohy a vzduchu, ticha a touhy. Evokuje bezstarostné veselí, neklade žádné nároky a v ničem se neangažuje. Modrá symbolizovala moudrost, stálost, blaženost.

ŽLUTOZELENÁ - hebký povrch  - Žlutá barva je barvou Slunce, radosti a smíchu. Velmi silně působí na naši nervovou soustavu a na náš intelekt. Považujeme ji za stimulant mysli, obrazotvornosti, bystrosti a koncentrace. Poskytuje velkou sílu představivosti a nápaditosti. Je ideální barvou k učení. Podporuje rozhodnost a schopnost rozhodování se. Její důležitá vlastnost je komunikativnost.

ČERNÁ - hebký povrch  - Černá je symbolem smutku, neštěstí, temného tajemství, magie, ale i zla. Černá je také barvou moci. Oblékali se do ní španělští králové. I černá má však svou dobrou tvář. Černé jsou mraky plné deště, černá je barva úrodné země. Z černé všechno pochází, semeno v temné zemi, dítě v matčině lůně, černý je vesmír. Velké bohyně plodnosti mají černou tvář. Černá také výrazně vyzdvihuje ostatní barvy. Je erotická. Často je neprávem vykládána negativně.


Zobrazit celý popis

série PURE Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek