Průtokové ohřívače vody

Informace

Průtokové ohřívače vody

Průtokové ohřívače jsou určeny především pro lokální ohřev vody. Tyto ohřívače se instalují přímo na zakončení vodního potrubí, přímo na místo odběru vody. Výhodou je tedy krátké vodovodní vedení, často i nízké instalační náklady. Nevýhoda spočívá v nemožnosti použít dálkové vytápění, sluneční energii a také menší průtok vody. Použití těchto prů...

Průtokové ohřívače jsou určeny především pro lokální ohřev vody. Tyto ohřívače se instalují přímo na zakončení vodního potrubí, přímo na místo odběru vody. Výhodou je tedy krátké vodovodní vedení, často i nízké instalační náklady. Nevýhoda spočívá v nemožnosti použít dálkové vytápění, sluneční energii a také menší průtok vody. Použití těchto průtokových bojlerů je pro koupelny i kuchyně. Vhodné jsou ke dřezu, umyvadlu, na toaletu WC , použít se dají i do sprchového koutu.

Malé průtokové ohřívače slouží k přímému ohřátí vody pro okamžitou potřebu. Nemají žádný zásobník a ohřeje se tedy jen tolik vody, kolik zrovna potřebujete. Pro tyto bojlery se používají speciální vodovodní baterie pro průtokové ohřívače. Tyto malé spotřebiče se montují buď nad nebo pod umyvadlo nebo dřez.

Průtokové zásobníkové elektrické minibojlery obsahují nádržku pro ohřátí malého množství vody. Vyrábí se s objemem 5 nebo 10 litrů. Provedení bojlerů je nad nebo pod odběrné místo.


Zobrazit celý popis

Průtokové ohřívače vody Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek