EL.05S Elektrické topné těleso k radiátoru (topná tyč k žebříku)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

EL.05S Elektrické topné těleso k radiátoru (topná tyč k žebříku)

na objednávku do 3 dnů

1 545,91 Kč (s DPH) 1 277,61 Kč (bez DPH)
Popis

Elektrické topné těleso EL.05 S se dodává s přívodní šňůrou zakončenou vidlicí se spínačem a signálkou pro připojení k pevné elektrické síti.

Elektrické topné těleso se spínačem a síťovou vidlicí se připojuje do zásuvky. Provoz tělesa se reguluje ručně spínačem v poloze 0 a I. Elektrická topná tělesa EL.05 jsou určena do trubkových radiátorů, kde se využívají pro kombinovaný způsob vytápění zejména v prostorách koupelny, bazénů, fitness nebo obytných prostor. V topném období je využívána soustava ústředního vytápění s centrálním zdrojem tepla a mimo topnou sezónu je provozován elektrický zdroj tepla.

Konstrukce: Elektrická topná tělesa EL.05 jsou uzpůsobena pro vertikální montáž do trubkových otopných těles a jsou vybavena omezovačem teploty s elektrickou aretací vypnutého stavu. Tímto prvkem je zajištěna bezpečnost provozu trubkového otopného tělesa i v případě havarijní situace, kdy dojde k nežádoucímu úniku kapaliny z otopné soustavy. Omezovač teploty odpojí el. topné těleso, které lze opět uvést do provozu po odstranění závady.

levé / pravé provedení

Délka topnice ... mm, el. příkon ... W

Jmenovité napětí ........................230V / 50Hz

Parametry
EL.05S
Přílohy

EL.05S návod k obsluze

EL.05S návod k obsluze a montáži

Ke stažení (0)

chat Komentáře (0)