Odkalovací filtr s manometrem na vodu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Odkalovací filtr s manometrem na vodu

2 619,61 Kč (s DPH) 2 164,96 Kč (bez DPH)
Popis

Odkalovací filtr s manometrem, šroubením, průhledné tělo
filtrace 100mcr, max.provozní tlak PN16, max.provozní teplota 65°CPoužití:
Filtr se instaluje na vstup domovního rozvodu za měřák a před případný redukční ventil, a tak chrání celou instalaci před nečistotami obsaženými ve vodě, které mohou časem poškodit instalované příslušenství.
Funkce:
Voda vstupuje do filtru a stéká do misky, prochází filtrační kartuší (100 ) směrem dovnitř a poté se vrací stoupá k výstupu, což umožňuje, aby se nečistoty usadily na dně misky. Manometr v horní části filtru měří výstupní tlak vody a je vybaven indikátorem maximálního tlaku, který je třeba nastavit během instalace. Tlaková ztráta, ke které dochází při provozu, umožňuje kontrolu účinnosti filtru. Pro zajištění dobré funkce filtru je třeba jej pravidelně čistit (jednou za půl roku) a odstranit usazeniny v misce.

Filtrační kartuše z nerez oceli je provedena spletením velmi slabých drátků. Tím je zajištěna ideální filtrační a čistící funkce, neboť velmi malé částice propadnou na dno a nezachycují se v průchodech kartuše. Nátrubky a příslušné matky lze na filtr montovat různými způsoby (viz obrázek) s vnějším nátrubkem, s vnitřním nátrubkem a s vnější matkou. To je možné díky vnějším a vnitřním závitům na koncovce filtru.

Parametry
3135NTM
Přílohy
chat Komentáře (0)