5351-0 Regulátor tlaku s filtrem - redukční ventil (redukčák na vodu) CALEFFI
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

5351-0 Regulátor tlaku s filtrem - redukční ventil (redukčák na vodu) CALEFFI

3 949,12 Kč (s DPH) 3 263,73 Kč (bez DPH)
Popis

Regulátor tlaku s filtrem
jednoduchá regulace s ukazatelem, dodáváno bez manometru, max.vstupní PN25bar, rozsah regulace 1-6bar, max.teplota 40°C, úprava anticalc, montážní klíč a náhradní sítko k čištění filtru je součástí balení

POUŽITÍ : Membránový regulátor tlaku se používá k regulaci vstupního kolísavého tlaku jako prvek ochrany bojlerů, vodovodních armatur a dalších zařízení. Uvnitř průhledné nádoby je umístěn filtr, který zajišťuje vysokou ochranu regulátoru tlaku i vodovodního řádu před vniknutím případných nečistot obsažených ve vodě. Rukojeť ukazatele umožňuje přednastavit pažadovaný tlak v rozmězí 1- 6 bar, a to ještě před samotným namontováním regulátoru do řádu. Tlak se zredukuje podle nastavené hodnoty okamžitě po namontování.

POPIS: Regulátor tlaku je pro snadnou montáž vybaven připojovacím šroubením. Do vnitřní komory tělesa regulátoru proudí provozní tekutina přes vestavěný filtr se sítkem (70mikronů). Síla vyvozená tlakem na membránu je držena v rovnováze silou pružiny. Při snížení tlaku na výstupní straně nadzdvihne síla pružiny kuželku a zvětšení průtoku trvá až do zvýšení přetlaku na stanovenou hodnotu. Žádaná hodnota výstupního tlaku v daném rozpětí pružiny se nastavuje hlavicí v horní části regulátoru.
Výhodou tohoto regulátoru je spojení dvou funkcí (filtrace + regulace tlaku) na malém prostoru. Povrchová úprava anticalc vnitřní části filtru zamezuje usazování vodního kamene. Výměna nebo čištění sítka je velmi jednoduché. k demontáži a zpětné montáži slouží přiložený klíč.

Parametry
CLF.5351-0
Přílohy
Mohlo by vás také zajímat
chat Komentáře (0)