typ KR - rovný-barva metal.stříbrná

Informace

Výrobci

KR.ERK levý Elektrický koupelnový radiátor (žebřík) rovný metalická stříbrná

Nový produkt

na objednávku do 7dnů

Více informací

15 749,5 Kč

13 016,1 Kč bez DPH
  • 600x800mm , 300W
  • 600x1180mm , 400W
  • 600x1670mm , 600W

Více informací

Elektrický koupelnový radiátor, rovný, barva matalická stříbrná.

Elektrický koupelnový radiátor KR.ERK s elektronickým regulátorem prostorové teploty a programem sušení se připojuje k elektrické síti přes instalační krabici pevného elektrického rozvodu. Elektrický radiátor KR.ERK je určen k vytápění prostorů koupelen, sprch, WC, kuchyňských koutů a podobných místností, dále pak tělocvičen, relaxačních a dalších interiérů a zároveň slouží k dosoušení ručníků, osušek a jiných textilií.

Výška................................800, 1182, 1670 mm
Délka................................600 mm
Hloubka............................60 mm
Hmotnost..........................15 - 28 kg
Jmenovité napětí...............230V/50Hz
Třída spotřebiče................I
Omezovač teploty..............max. 90°C
Délka přívodního kabelu......1,2m
Krytí................................IP44
Příkon.............................. uveden u jednotlivých rozměrů

Elektrický radiátor KR působivý vzhled tohoto radiátoru se vyznačuje symetrickou linií tubusů a představuje příjemnou změnu v každém moderním interiéru koupelny. Elektrický radiátor KR.ERK je tvořen z příčných ocelových trubek o průměru 26 mm a dvou vertikálních oválných stojin o rozměru 30 x 50 mm s povrchovou úpravou metalický stříbrný lak. Je plněn nemrznoucí směsí do -7 °C. Je opatřen elektrickým topným tělesem s integrovaným regulátorem prostorové teploty a programem rychlého sušení po dobu 2 hod, je určeno pro přímý ohřev teplonosné látky v koupelnových radiátorech. Topné těleso EL.05 RK je řízeno mikroprocesorem, který zaručuje inteligentní a optimální provoz koupelnového radiátoru.

Konstrukce:
KR.ERK je tvořen z příčných ocelových trubek o 26 mm a dvou vertikálních oválných stojin o rozměru 30 x 50 mm s povrchovou úpravou metalický stříbrný lak.Radiátor je naplněn nemrznoucí směsí do -7°C.

Povrchová úprava:
Radiátory jsou standardně dodávány s povrchovou úpravou metalická stříbrná. (lze dodat i v bílá RAL9016 nebo metalická Antracit - ceny na vyžádání)

U tohoto zboží je účtováno zvláštní dopravné viz obchodní podmínky.