KR.ERK pravý Elektrický koupelnový radiátor (žebřík) rovný metalická stříbrná
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

KR.ERK pravý Elektrický koupelnový radiátor (žebřík) rovný metalická stříbrná

na objednávku do 7dnů

18 594,97 Kč (s DPH) 15 367,74 Kč (bez DPH)
Popis

Elektrický koupelnový radiátor, rovný, barva matalická stříbrná.

Elektrický koupelnový radiátor KR.ERK s elektronickým regulátorem prostorové teploty a programem sušení se připojuje k elektrické síti přes instalační krabici pevného elektrického rozvodu. Elektrický radiátor KR.ERK je určen k vytápění prostorů koupelen, sprch, WC, kuchyňských koutů a podobných místností, dále pak tělocvičen, relaxačních a dalších interiérů a zároveň slouží k dosoušení ručníků, osušek a jiných textilií.

Výška................................800, 1182, 1670 mm
Délka................................600 mm
Hloubka............................60 mm
Hmotnost..........................15 - 28 kg
Jmenovité napětí...............230V/50Hz
Třída spotřebiče................I
Omezovač teploty..............max. 90°C
Délka přívodního kabelu......1,2m
Krytí................................IP44
Příkon.............................. uveden u jednotlivých rozměrů

Elektrický radiátor KR působivý vzhled tohoto radiátoru se vyznačuje symetrickou linií tubusů a představuje příjemnou změnu v každém moderním interiéru koupelny. Elektrický radiátor KR.ERK je tvořen z příčných ocelových trubek o průměru 26 mm a dvou vertikálních oválných stojin o rozměru 30 x 50 mm s povrchovou úpravou metalický stříbrný lak. Je plněn nemrznoucí směsí do -7 °C. Je opatřen elektrickým topným tělesem s integrovaným regulátorem prostorové teploty a programem rychlého sušení po dobu 2 hod, je určeno pro přímý ohřev teplonosné látky v koupelnových radiátorech. Topné těleso EL.05 RK je řízeno mikroprocesorem, který zaručuje inteligentní a optimální provoz koupelnového radiátoru.

Konstrukce:
KR.ERK je tvořen z příčných ocelových trubek o 26 mm a dvou vertikálních oválných stojin o rozměru 30 x 50 mm s povrchovou úpravou metalický stříbrný lak.Radiátor je naplněn nemrznoucí směsí do -7°C.

Povrchová úprava:
Radiátory jsou standardně dodávány s povrchovou úpravou metalická stříbrná. (lze dodat i v bílá RAL9016 nebo metalická Antracit - ceny na vyžádání)

U tohoto zboží je účtováno zvláštní dopravné viz obchodní podmínky.

Parametry
KR.ERK pravé provedení
chat Komentáře (0)