MCM 9008 nástěnná sprchová směšovací baterie - časová ,tlačná, tlačítková
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

MCM 9008 nástěnná sprchová směšovací baterie - časová ,tlačná, tlačítková

5 987,36 Kč (s DPH) 4 948,22 Kč (bez DPH)
Popis

MCM nástěnná sprchová směšovací samouzavírací baterie
s regulátorem průtoku a zpětnými klapkami, s pevnou sprchovou tyčí a koncovkou, s plynule regulovatelnou dobou výtoku 0-55 sekund (regulace teploty pootočením olivy)
Dodáváno bez krycích růžic a připojovacích excentrů.


Italská firma MCM je výrobcem časových a pedálových ventilů více jak 20 let. Díky dlouhým zkušenostem ve výrobě umožňují nabídnout záruku 5 let na eventuální vady vzniklé při výrobě jednotlivých ventilů a jejich vnitřních komponentů. Záruka je ovšem platná pouze v případě dodržení všech podmínek uvedených v záručních listech a návodech k montáži a v případě vody zbavené veškerých nečistot. Proto také doporučujeme našim zákazníkům používat roháčky s filtrem na zachytávání těchto nečistot. Většina ventilů MCM je vybavena kartušemi s jednoduchým regulováním doby výtoku.
Různé testy životnosti dokázali, že kartuše MCM vydrží více než 500.000 cyklů.
Jednotlivé materiály použité k výrobě kartuše jsou pečlivě kontrolovány. Veškeré vnitřní komponenty jsou vyrobené ze speciálního materiálu ACETAL anticalcare, ačkoliv se zdají být z obyčejného plastu, a jsou vhodné pro styk s pitnou vodou. Kartuše je samočistící a obsahuje vnitřní filtr pro zachytávání hrubších nečistot.
Správné používaní spolu s instalací přívodního filtru umožňuje dlouhodobou a správnou funkčnost ventilu.

Parametry
Přílohy
chat Komentáře (0)