Nerezové opletené hadičky

Informace

Nerezové opletené hadičky

Nerezové opletené flexi hadičky jsou určeny pro propojení míst, kde je problematické dopojení běžným rozvodem trubek. Připojovací flexibilní hadičky na vodu se nejčastěji používají k připojení WC, nádržek, stojánkových vodovodních baterií, k dopojení  rozdělovačů podlahového topení nebo ústředního vytápění, použití je možné i v automobilovém prů...

Nerezové opletené flexi hadičky jsou určeny pro propojení míst, kde je problematické dopojení běžným rozvodem trubek. Připojovací flexibilní hadičky na vodu se nejčastěji používají k připojení WC, nádržek, stojánkových vodovodních baterií, k dopojení  rozdělovačů podlahového topení nebo ústředního vytápění, použití je možné i v automobilovém průmyslu.
Pro větší průtoky lze montovat antivibrační pancéřové hadice nazývané také „gigant“, ty se používají například u domácích vodáren.
Propojovací tlakové hadičky INOX mají opletení z nerez oceli a jsou zakončeny převlečnou matkou nebo vnějším závitem a matkou.
Při montáži flexibilních připojovacích hadiček je nutné zajistit, aby se hadička nedeformovala, nepoškozovala třením nebo pnutím. Také je potřeba zajistit, aby nebyla namáhána nadměrným tlakem nebo tlakovými rázy. Ohyb měl být pozvolný neměl by se lámat.


Zobrazit celý popis

Nerezové opletené hadičky Počet produktů: 15

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek