Plynová připojovací hadice opletená nerezem kovem (přívodní propojovací hadička na plyn)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Plynová připojovací hadice opletená nerezem kovem (přívodní propojovací hadička na plyn)

376,85 Kč (s DPH) 311,44 Kč (bez DPH)
Popis

Plynová připojovací hadice opletená nerezem kovem, konc. MF (FF), PN 0,01, povrchová tepl. Odolnost max. -20°C až 100°C . Vnitřní průměr hadice je 9 mm, vnější 13 mm

Hadice se strojírenským šroubením typ FILL-GAS a FIL-GAS Gigante slouží jako pružné potrubí a jsou určeny pro přepravu plynných paliv v domácnostech mezi uzavírací připojovací armaturou domovního plynovodu a plynovým spotřebičem.

Plynová hadice s koncovkami je tvořena vlastní hadicí speciální konstrukce, materiál NBR-PVC, pro topné plyny v domácnostech, skládající se z ochranného drátěného opletu z nerez oceli (AISI 304).
Hadice je na obou koncích opatřena pevně zalisovanými, kovovými koncovkami s připojovacím závitem G 1/2" a G 3/4", převlečná matice nebo vnější závit a to ve variantě přímé. Kombinace koncovek je volena dle požadavku zákazníka. Hadice jsou na povrchu opatřeny ochranným kovovým opletem se žlutým proužkem.

Plynové hadice mají jednu nespornou výhodu. V případě, že použijete plynovou hadici k připojení plynových spotřebičů, můžete kdykoli v případě potřeby jednoduše sporák odtáhnout od zdi či jinak s ním manipulovat. Navíc díky způsobu připojení plynovou hadicí můžete jednoduše odmontovat plynovou vařidlovou desku pokud ji například potřebujete vyčistit.
Plynová hadice je velmi ohebná a flexibilní. A protože diky své flexibilitě umožňuje manipulaci se spotřebičem, doporučujeme vždy po navrácení spotřebiče na původní místo prověřit těsnost spojů plynové hadice roztokem z vody a mycího přípravku na nádobí.

Plynovou hadici lze použít na tyto média plynu: zemní plyn, svítiplyn, bioplyn, plynné fáze propanu, butanu a jejich směsí

Instalace
Plynovou hadici k připojování plynových spotřebičů smí instalovat ke spotřebičům pouze kvalifikovaní pracovníci, kteří provedou tlakovou zkoušku plynovodu i plynové hadice a vystaví doklad o tlakové zkoušce a připojení.
POZOR! Plynová hadice podléhá pravidelným revizím dle příslušných norem.

V případě montáže této hadice JE NUTNÉ použít bezpečnostní uzávěr (ventil), aby byla splněna bezpečnostní norma EN 14800.

Parametry
G123 3/4“x3/4" ŠM
Přílohy

prohlášení shody plynové hadice

prohlášení shody G121_G122_G123 plynové hadice

Ke stažení (260.42KB)

chat Komentáře (0)